Рятувальники дві години гасили пожежу на відкритій території площею 2 га в Миколаївській області – ДСНС

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Рятувальники дві години гасили пожежу на відкритій території площею 2 га в Миколаївській області, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“У Миколаївській області вогнеборці та місцеве населення понад дві години боролися з масштабною пожежею на відкритій території”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві пояснили, що горіла суха трава та дві господарські будівлі в с. Стара Богданівка Радсадівської територіальної громади Миколаївського району.

Через поривчастий вітер полум’я швидко поширилося і десятками осередків розповсюдилося на загальну площу понад 2 га, також вогонь охопив 2 господарські будівлі площею 40 кв. м і копицю сіна, розповіли в службі.

“Завдяки спільним зусиллям вогнеборців та місцевого населення не допущено розповсюдження вогню на житлові будинки та протягом двох годин ліквідовано пожежу”, – зазначили в ДСНС.

Загалом працювало 5 одиниць техніки ДСНС, 20 вогнеборців, 4 трактори з бочками для доставки води, 2 трактори для відсічі вогню та понад 20 осіб місцевого населення.

Рятувальники наголошують, що також горить сухостій і в інших громадах.

“Протягом доби в останні надспекотні дні реєструється в середньому 20 пожеж”, – підсумували у відомстві.

Джерело: https://t.me/dsns_telegram/18641?single