Ринкевич склав присягу і вступив на посаду президента Латвії

Київ. 8 липня . ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Обраний президент Латвії Едгар Рінкевич склав урочисту присягу в Сеймі, ставши сьомим президентом держави після відновлення незалежності країни.

Однією з головних проблем у країні Рінкевич назвав демографічну, заявивши, що для її розв’язання допомоги недостатньо, необхідно вкладати кошти в якісну освіту, охорону здоров’я та доступність житла для сімей.

“Неприпустимо, щоб молоді люди обирали інші країни, тому що з різних причин вони не почуваються в Латвії почутими і підтриманими. Наш обов’язок як політиків зробити Латвію для них своїм домом”, – сказав він у своєму першому виступі в Сеймі.

За словами Рінкевича, величезною проблемою також є нерівність – як соціальна, так і з точки зору регіонального розвитку. На думку президента, слід працювати над наявністю інфраструктури, що забезпечує швидке пересування, над розумними технологіями, економічними та інноваційними рішеннями.

Президент вказав на необхідність зміцнювати національну безпеку.

“Тільки однаково сильні Національні збройні сили, Державна і муніципальна поліція, прикордонна охорона і система цивільної оборони з лояльними державі професіоналами гарантують стабільність держави”, – сказав Ринкевич.