Samsung і Onur Group підписали угоду зі Львовом про співпрацю в реалізації інфраструктурних проєктів – Садовий

Київ. 14 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Корпорація Samsung, компанія Onur Group і місто Львів підписали угоду про співпрацю в реалізації інфраструктурних проєктів у Варшаві, повідомив Львівський міський голова Андрій Садовий.

“Корпорація “Самсунг” офіційно оголосила про свої наміри працювати у Львові. Такі новини веземо з Варшави. Сьогодні підписали угоду про співпрацю між компаніями “Самсунг”, “Онур” і містом Львів”, – написав він у телеграм-каналі в п’ятницю.

За його словами, перед підписанням “ми коротко проговорили наші потреби та їхні можливості. Цією угодою ми запустили процес планування спільних інфраструктурних проєктів, які можна буде реалізувати вже найближчим часом. Адже “Самсунг” відомі не лише технічними, а й масштабними інфраструктурними рішеннями”.

Як повідомив Садовий, на підписанні також був присутній міністр інфраструктури Республіки Корея. “З ним мали окрему зустріч на тему інфраструктурних проєктів і розвитку екосистеми реабілітації #UNBROKEN (Національний реабілітаційний центр “Незламні” у Львові – ІФ-У).

Джерело: https://t.me/andriysadovyi/1594