СБУ затримала ворожого інформатора, який мав намір зірвати контрнаступ біля Бахмута

Київ. 11 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Служба безпеки України затримала ще одного ворожого спільника під час контрдиверсійних заходів у прифронтових районах Донецької області – інформатор відстежував рух української техніки для контрнаступу, зокрема біля Бахмута.

“Зловмисник збирав для російських окупантів інформацію про місця тимчасової дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони у Краматорську. Насамперед він намагався відслідкувати маршрути руху української бронетехніки, яка залучена до контрнаступальних операцій ЗСУ на східному фронті, у тому числі під Бахмутом”, – ідеться в повідомленні СБУ в телеграм-каналі у вівторок.

За інформацією української спецслужби, отримані відомості фігурант дистанційно передавав учаснику підконтрольного агресору “МДБ ДНР”. Для комунікації використовував один із месенджерів.

Співробітники СБУ затримали російського інформатора під час виконання ним ворожого завдання на території міста.

За даними слідства, зловмисник – 48-річний місцевий житель, який за власною ініціативою запропонував загарбникам свою допомогу у війні проти України, “на контакт” з агресором він вийшов через один із прокремлівських телеграм-каналів.

“Для збору розвідданих фігурант залучив ще двох мешканців міста, які приховано спостерігали за локаціями українських захисників як пересічні громадяни”, – уточнюють у повідомленні.

На підставі отриманих доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (надання збройним формуванням держави-агресора допомоги у веденні бойових дій проти Збройних сил України та інших військових формувань).

Наразі підозрюваний перебуває під вартою. Триває розслідування щодо притягнення до відповідальності всіх учасників злочину.

Контрдиверсійні заходи проводили співробітники СБУ в Донецькій і Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.

Джерело: https://t.me/SBUkr/8936