"Сентравісу" не потрібні пільги, потрібні нові замовлення для розвитку – СЕО

Київ. 22 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., продовжує стабільно працювати навіть в умовах війни, хоча для розвитку компанії необхідні нові замовлення на випуск продукції, сказав генеральний директор “Сентравіс” Юрій Атанасов.

За його словами, у планах – постійні зустрічі з питань ліквідності, розвиток холдингу, команди, підвищення ефективності роботи. І компанії не потрібні якісь пільги, допомога, але потрібні нові замовлення, щоб розвиватися і виплачувати зарплату працівникам, наголосив СЕО.

“Головне – не зупинятися”, – зазначив топменеджер в інтерв’ю для корпоративного ЗМІ, оприлюдненому на сайті компанії.

Він додав, що війна формує для клієнтів нову реальність виробництва заводу в рамках обстрілів території, де розташоване підприємство.

“Ми ніколи не виробляли безшовні нержавіючі труби під час обстрілів, але ми робимо це зараз. Тому доводиться створювати для клієнта нову реальність”, – констатував топменеджер.

Незважаючи на складну ситуацію, продукцію компанії доставляють постійно, у тому числі закордонним споживачам, зокрема – італійським клієнтам.

“Деякі клієнти на Близькому Сході не розуміють ситуації, інші висловлюють нервозність. І дивуються, як ми можемо виконувати замовлення і доставляти продукцію відповідно до специфікації клієнтів”, – зазначив Атанасов.

Він констатував, що компанія змінилася в умовах війни, пристосувалася до ситуації, сподівається на перемогу України. Водночас основний наголос – на безпеку працівників.

Атанасов також зазначив, що робота підприємства в зоні бойових дій зумовлює специфіку виробництва. І це вперше для компанії, але вона долає ці складнощі. Компанія має просуватися вперед, попри виклики.

За його словами, головне – виконання замовлень вчасно, інакше буде втрачено довіру. Але багато клієнтів у період війни довіряли “Сентравісу”, і це показово. Він наголосив, що важливо мати команду, яка розуміє ситуацію і налаштована на роботу, яка вчиться працювати в складній ситуації і налаштована завойовувати нові ніші та розширювати присутність на зарубіжних ринках.

Як повідомлялося, “Сентравіс” за 5 міс. наростив випуск нержавіючих труб на 5,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 5,79 тис. тонн безшовних нержавіючих труб.

Водночас нагадується, що “Сентравіс” цього року відкрив нове виробництво в Ужгороді із загальною сумою інвестицій понад 50 млн грн. Воно спеціалізується на інструментальних трубах для автомобілів відомих виробників, а в цьому сегменті компанія посідає одну з провідних позицій у світі.

Наразі виробництво в Ужгороді вийшло на обсяг близько 150 тис. м, або 30 тонн, у планах до кінця року збільшити виробництво до 255 тис. м труб/місяць, або понад 60 тонн. Це забезпечить потребу в комплектації близько 100 тис. авто на місяць. Також повідомляється, що компанії вдається на повну потужність завантажувати виробництво в Нікополі, незважаючи на те, що місто перебуває під постійним обстрілом російських військ.

“Сентравіс” засновано 2000 року, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані в Нікополі (Дніпропетровська обл.).

На підприємстві працює понад 1400 осіб.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ “Нікопольський завод нержавіючих труб”, сервісних і торгових компаній ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “ЮВІС”. Його акціонерами є члени сім’ї Атанасових.

У власності Centravis Ltd. перебуває 100% акцій ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”.

Джерело: https://www.centravis.com/news/mi-nikoli-ne-viroblyali-nerzhaviyuchi-trubi-pid-chas-obstriliv-ale-mi-robimo-cze-zaraz-yurij-atanasov-pro-robotu-centravis-pid-chas-vijni/