Шаптала зустрівся з начальником Генштабу Литви

Київ. 1 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Шаптала провів зустріч із начальником Генерального штабу Збройних сил Литовської Республіки генерал-майором Міндаугасом Степонявічусом.

Як повідомляється в телеграм-каналі Генштабу ЗСУ в суботу, “сторони обговорили обстановку довкола України та ключові питання поточного українсько-литовського військового співробітництва, зокрема у сфері військової освіти, колективної та індивідуальної підготовки військовослужбовців, формування сержантського корпусу та інше”.

Як інформує Генштаб, Шаптала розповів своєму литовському колезі про зусилля Сил оборони України щодо відбиття збройної агресії та особливості застосування військ, а також подякував Степонявічусу за підтримку в протистоянні російському агресору.

Начальники Генеральних штабів обох країн окреслили напрямки спільної партнерської роботи в перспективі та визначили першочергові кроки для досягнення взаємних прагматичних інтересів відомств.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/8525