Шмигаль доручив підготувати і подати у вересні держзамовлення на 2024 навчальний рік

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив підготувати і подати у вересні державне замовлення на 2024 навчальний рік.

“Повномасштабна війна змінила ринок праці в Україні. Сьогодні наша держава потребує більше фахівців у медичній та соціальній сферах. Їх підготовка має розпочатися вже зараз. Про це йшлося на нараді з МОН, Мінцифри, Мінекономіки, МОЗ, Мінсоцполітики та Мінфіном”, – написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, урядовці обговорили зміни до державного замовлення в закладах освіти.

“Дав завдання усім відповідальним міністерствам опрацювати можливість збільшення держзамовлення, зокрема, на медиків, реабілітологів і соцпрацівників уже з цього навчального року”, – написав він.

Водночас, за словами прем’єра, держава продовжує розвивати професійно-технічну освіту.

“Відновлення України стане наймасштабнішим проєктом з часів Другої світової, тож на саперів, будівельників та інші дотичні професії буде найвищий запит на ринку праці. Віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров також нагадав про підготовку реформи освіти, яка ґрунтуватиметься на впровадженні інновацій”, – розповів Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що за підсумками наради дав завдання підготувати і подати у вересні державне замовлення на наступний навчальний рік, щоб батьки та абітурієнти заздалегідь змогли ознайомитися із затребуваними спеціальностями.

Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/5589