Стартувала основна сесія вступних іспитів до магістратури – УЦОЯО

Київ. 23 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Стартувала основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

“Основна сесія магістерських вступних випробувань триватиме 23 червня – 21 липня в Україні та у 12 містах дев’яти європейських країн. Із міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли відбуватиметься тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів ЄВІ/ЄФВВ”, – ідеться в повідомленні пресслужби УЦОЯО.

Зазначається, що тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, а допуск до пунктів проведення тестування розпочнеться за 30 хвилин і припиниться за 10 хвилин до початку випробувань.

“Для допуску до пунктів проведення тестувань потрібно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу/ ого цифровий аналог у застосунку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг “Дія”. Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення-перепустку”, – ідеться в повідомленні.

У Центрі оцінювання додали, що також важливо взяти із собою ручку та за бажанням пляшку питної води, а паперові чернетки буде надано кожному учасникові в аудиторії тестування.

Зазначається, що протягом часу, відведеного на виконання завдань, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, не передбачені процедурою проведення тестування.

“Якщо учасник запізниться або при вході до пункту проведення тестувань не пред’явить документ, що посвідчує особу, – його не допустять до участі в ЄВІ/ЄФВВ”, – наголошують у відомстві.

В УЦОЯО розповіли, що якщо з поважних причин учасник не зможе взяти участь в основній сесії, він може протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, що зареєстрував вступника на основну сесію.

Як повідомлялося, для участі в основній сесії вступних іспитів до магістратури зареєструвалося понад 93 тис. осіб.