Стефанішина: Сподіваємося, що саміт НАТО стане кінцем епохи стратегічної невизначеності та нерішучості

Київ. 11 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина розраховує, що саміт НАТО у Вільнюсі стане кінцем епохи стратегічної невизначеності та нерішучості, що призвела до війни та нестабільності у всій Європі.

“Наразі всі погляди спрямовані на саміт у Вільнюсі, звідки українці очікують стратегічної ясності щодо України та сигнал про те, що майбутнє України є частиною євроатлантичної архітектури безпеки”, – сказала Стефанішина в інтерв’ю румунському виданню G4Media напередодні саміту НАТО у Вільнюсі.

Вона зазначила, що останній місяць проведено в активному спілкуванні та взаємодії з усіма лідерами Альянсу.

Віцепрем’єрка наголосила, що влада очікує, що рішення будуть позитивними не лише для України, а й для безпеки всього східного флангу.

“Сподіваємося, що саміт НАТО стане кінцем епохи стратегічної невизначеності та нерішучості, що привела нас до війни та нестабільності у всій Європі”, – ідеться в повідомленні пресслужби Стефанішиної з посиланням на її інтерв’ю.

Джерело: https://www.g4media.ro/exclusiv-vicepremierul-ucrainei-olha-stefanisina-romania-printre-cei-mai-puternici-aliati-ai-ucrainei-in-regiune-ne-pregatim-pentru-o-noua-iarna-in-razboi-speram-ca-summitul-nato-va-fi-sfarsitu.html