Суд стягнув у дохід держави два газобетонні заводи в Київській області, які належали російському олігарху Молчанову

Київ. 23 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави компанію “АЕРОК” російського олігарха Андрія Молчанова та передав її в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

“Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту, підготовлений за матеріалами ДБР, та стягнув у дохід держави 100% корпоративних прав ТОВ “АЕРОК”, кінцевим власником яких є Група “ЛСР” російського олігарха Андрія Молчанова”, – йдеться в повідомленні ДБР на офіційному сайті в середу.

Як уточнюється, компанія “АЕРОК” володіє двома газобетонними заводами в Україні – в Обухові та Березані Київської області.

“У травні минулого року Державне бюро розслідувань встановило, що українське підприємство з виготовлення будівельних матеріалів підконтрольне російському олігарху Андрію Молчанову. Він є колишнім членом “совета федерации федерального собрания рф”, наближений до окупаційної влади та сплачує великі податки до бюджету країни-агресора. Отриманий українським підприємством прибуток спрямовувався у вигляді дивідендів та роялті до так званої материнської компанії з рф”, – повідомляє ДБР.

“Російська комерційна структура є великим платником податків на території країни-агресора. Тож за рахунок отриманих коштів від українського товариства сплачувалися податки та збори до бюджету країни-окупанта, фінансувався її силовий блок і оборонно-промисловий комплекс під час агресії проти нашої держави. Ці активи було арештовано й передано в управління АРМА”, – резюмує ДБР.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/za-materialami-dbr-sud-styagnuv-v-dohid-derzhavi-kompaniyu-rosijskogo-oligarha-molchanova