Суд визнав недійсним договір оренди приміщення корпусу Університету ім. Карпенка-Карого, яке використовувалося не для освітніх цілей

Київ. 23 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Господарський суд Києва задовольнив позов Київської міської прокуратури та визнав недійсним договір оренди приміщення навчального корпусу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, що використовувалося не для освітніх цілей.

“Чинне законодавство передбачає, що оренда об’єктів та майна державних і комунальних закладів освіти можлива лише у випадках надання орендарем послуг, які пов’язані з забезпеченням освітнього процесу. Однак, як встановили ювенальні прокурори міської прокуратури, Регіональне відділення Фонду держмайна України в місті Києві передало приміщення університету площею 145,8 кв. м та вартістю 3, 4 млн грн в оренду товариству, діяльність якого не пов’язана з освітнім процесом”, – ідеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Зазначається, що у зв’язку з цим прокурор звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди та повернення майна, і суд задовольнив позов у повному обсязі.

Джерело: https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/646105084223151