Три людини загинули внаслідок обвалу покрівлі на ТЕС у Донецькій області – Міненерго

Київ. 10 липня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Кількість жертв унаслідок руйнування й обвалу даху на ТЕС у Донецькій області зросла до трьох, повідомило Міністерство енергетики.

“Під час рятувальних робіт на ТЕС у Донецькій області, де стався нещасний випадок 7 липня, під завалами знайдено тіла двох загиблих працівників, які раніше вважалися зниклими безвісти. Отже, внаслідок цієї трагедії загинуло троє людей”, – повідомляється в телеграм-каналі міністерства в понеділок.

Як повідомляла Донецька обласна прокуратура у фейсбуці 8 липня, днем раніше близько 23:10 стався обвал покрівлі та кількох поверхів об’єкта критичної інфраструктури в Кураховому. Через руйнування металевих бетонних конструкцій під завалами опинилися люди. Під час пошуково-рятувальних робіт виявили тіло 46-річної співробітниці.

Крім того, до лікарні було доправлено трьох працівників нічної зміни віком від 43 до 58 років із відкритою черепно-мозковою травмою, переломами ребер і забоями, одна жінка перебувала в передінфарктному стані.

Джерела: https://www.facebook.com/don.gp.gov.ua/posts/pfbid02o1QL849vMmrwJ85mr9FXZHLmmMQcdfsFuv1YgybrhiPxKygjtA1zZaWLqcbh9XXLl

https://t.me/energyofukraine