У Чорне море на бойове чергування виведено 3 російські кораблі без ракет типу "Калібр" – ВМС ЗСУ

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають три російські кораблі, в Азовському і Середземному – по одному, повідомляють Військово-Морські сили Збройних сил України.

“У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають три ворожі кораблі; в Азовському морі – один ворожий корабель; у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель”, – ідеться в повідомленні ВМС ЗСУ в телеграм-каналі у вівторок уранці.

Як випливає з графічної ілюстрації до допису ВМС ЗСУ, жоден із кораблів, виведених на бойове чергування, не має на борту ракети типу “Калібр”.

Як повідомляють ВМС, за добу "в інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: в Азовське море – 29 суден, із них чотири рухалися з протоки Босфор; у Чорне море – 21 судно, з них 11 продовжили рух у напрямку протоки Босфор".

ВМС ЗСУ зазначають, що “рф продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах в акваторії Азовського моря”.

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/412