У Херсонській області рівень води становить 33 см, відновлювальні роботи тривають – голова ОВА

Київ. 25 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Херсонській області рівень води становить 33 см, відновлювальні роботи тривають, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

“До ранку 25 червня середній рівень води становить 33 сантиметри. І це дає змогу продовжувати відновлювальні роботи”, – написав він у телеграм-каналі.

За його словами, сапери перевірили майже 620 гектарів територій, які раніше були затоплені. Там вони виявили та знешкодили 76 вибухонебезпечних предметів. Обстеження триває.

Крім того, “Херсонводоканал” розпочав дезінфекцію водопровідної мережі в Корабельному мікрорайоні. Зокрема, відібрали проби води та відправили в лабораторне дослідження. Також продовжили відкачувати воду із затоплених приміщень і лагодити обладнання.

Своєю чергою, “Херсонгаз” проводить контрольні випробування герметичності газопроводів. Уже є позитивний результат у 51 багатоповерхівці в центральній частині Корабельного мікрорайону.

“Корабельний мікрорайон Херсона прибирали понад 70 робітників і 17 одиниць техніки. Чистішими стали ще 18,1 тис. квадратних метрів житлового масиву. Звідти вивезли близько 190 тонн сміття”, – зазначив Прокудін.

Також у Калинівській та Тягинській громадах за добу навели лад на 800 кв. м. територій, вивізши близько 5 т. сміття. Фахівці обстежують підтоплені будинки і вже склали 4 акти. Також у Калинівській громаді розмінували 5 будинків.

Із Білозерської громади вивезли 5 куб. сміття.

“Незабаром в населених пунктах мають завершити прибирання. І ми розпочнемо наступний етап відновлювальних робіт”, – підсумував голова ОДА.

Джерело: https://t.me/olexandrprokudin/788