У Києві "оцифрували" понад 100 тис. дерев – КМДА

Київ. 21 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Києві “оцифрували” понад 100 тис. дерев, повідомив начальник департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

“Наша онлайн-карта дерев активно наповнюється і станом на сьогодні містить уже понад 107 тис. насаджень. Створюючи цей ресурс, ми мали на меті провести чітку інвентаризацію та зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони перебувають, а також надати громаді дієві інструменти контролю”, – написав він у фейсбуці.

Возний зазначив, що значний обсяг роботи виконано КП УЗН Деснянського, Голосіївського та Печерського районів, які оцифрували всі вуличні насадження і переважну більшість скверів і зараз працюють у парках.

“До онлайн-мапи вже додано сім парків у Деснянському та один у Голосіївському районах столиці. Також розпочалися роботи з “оцифровки” Парку партизанської слави в Дарницькому районі та Парку вічної слави в Печерському районі Києва”, – сказав він.

Ресурс міститиме фотографію кожного “оцифрованого” дерева, інформацію про його місцезнаходження (з прив’язкою до точних координат), вид, діаметр стовбура, висоту і стан.

Наповнення онлайн-мапи триває. Оскільки при її створенні використовуються високоточні карти, оприлюднена вона буде, щойно це стане можливим з точки зору питань безпеки.

https://www.facebook.com/photo?fbid=2547879002028683&set=a.466583140158290