У Запорізькій області через бойові дії за минулу добу залишилися без світла п'ять населених пунктів – Міненерго

Київ. 3 жовтня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Унаслідок бойових дій за минулу добу в Запорізькій області знеструмлено п’ять населених пунктів, повідомило Міністерство енергетики.

Водночас, згідно з його оновленням у телеграм-каналі у вівторок, унаслідок технологічних порушень залишаються знеструмленими п’ять населених пунктів у Київській області та сім населених пунктів – у Дніпропетровській.

Крім того, через обстріли традиційно залишається без світла частина споживачів у Донецькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Загалом в енергосистемі в понеділок застосовувалися обмеження виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії загальною потужністю 310 МВт.

Після відсутності імпорту е/е в перші два дні жовтня, сьогодні, згідно з даними сайту ENTSO-E, він надійде зі Словаччини обсягом 1114 МВт-год у вечірні години. Експорт заплановано на рівні 931 МВт-год у нічні години в Словаччину і Молдову. Учора комерційний експорт у Словаччину та Молдову становив 4,58 тис. МВт-год.

Джерело: https://t.me/energyofukraine