Українські війська просунулися вперед поблизу Бахмута, на півдні країни тривають важкі бої – заступниця міністра оборони

Київ. 24 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Сили оборони України провели успішний наступ на кількох напрямках поблизу Бахмута Донецької області в суботу, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Східне угруповання військ сьогодні почало наступ на кількох напрямках одночасно. У напрямку Оріхово-Василівки, Бахмута, Богданівки, Ягідного, Кліщіївки, Курдюмівки. На всіх напрямках є просування вперед”, – написала Маляр у телеграмі.

За її словами, на куп’янському, лиманському та мар’їнському напрямках окупанти в суботу намагалися наступати, але просунутися їм не вдалося. “На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник завдав авіаційних ударів, здійснював артилерійські обстріли”, – повідомила заступниця міністра.

“Південь. На всіх напрямках наступу тривають важкі бої. Ворог в обороні докладає чимало зусиль, щоб зупинити наші наступальні дії. Водночас ворог зазнає значних втрат особового складу, озброєння і техніки”, – розповіла Маляр.

Джерело: https://t.me/annamaliar/883