Україна і Чехія підписали меморандум у сфері військово-технічного співробітництва

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У присутності президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Чехії Петра Фіали підписано Меморандум у сфері військово-технічного співробітництва, повідомляє пресслужба глави Української держави.

“У межах робочого візиту президента України Володимира Зеленського до Чеської Республіки у присутності глави Української держави та прем’єр-міністра Чехії Петра Фіали підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерством оборони Чеської Республіки”, – йдеться в повідомленні на офіційному сайті президента в п’ятницю.

Як повідомляється, документ підписали міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін і перший заступник міністра оборони Чеської Республіки Франтішек Шульц.

“Метою цього меморандуму є підтримка військово-технічної співпраці, докладання спільних зусиль до підтримки проєктів із виробництва озброєнь і боєприпасів та інших проєктів оборонної промисловості, що їх реалізують оборонні компанії в Україні та Чеській Республіці шляхом різних форм партнерства”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з документом, учасники погоджуються підтримувати спільні проєкти у сферах оборонної промисловості. У межах меморандуму передбачено укладення окремих контрактів між суб’єктами двох держав.

Найближчим часом в Україну прибуде делегація Чехії на розвиток домовленостей, досягнутих між українською та чеською сторонами.

Джерело: https://president.gov.ua/news/u-prisutnosti-prezidenta-ukrayini-ta-premyer-ministra-chehiy-84137?fbclid=IwAR3f3Ul-Mz3_5RqBl8h2e85Hk-4gh-DTEkGYQDdd4o4W3wjSEcaSvNlf3r0