Україна працює над посиленням ППО у Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та Одесі – Резніков

Київ. 8 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про роботу над посиленням систем протиповітряної оборони в найбільших українських містах, як це зроблено в Києві.

“Я не вірив, що росіяни почнуть обстрілювати ракетами мирні міста. Це очевидно суперечило їхній меті. Тому надійний захист нашого неба сприймаю як особистий виклик. У Києві ми майже вирішили це завдання. У Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі – ще ні, але працюємо”, – написав Резніков у Facebook у суботу на 500-й день повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

За його словами, для нього цей час став часом “переоцінки багатьох речей, усвідомлення помилок і водночас впевненості, що ми переможемо”. “Ми маємо не просто звільнити від них нашу землю – ми маємо зробити так, щоб це зло дуже довго не могло оговтатися і кілька поколінь не було здатне на агресію”, – наголосив міністр.

За словами Резнікова, “ми все здолаємо, у нас усе вийде”. “У нас є справжні друзі, а це багато значить… Перемога буде”, – додав він.

Джерело: https://www.facebook.com/reznikovoleksii/posts/pfbid02GpsdiFsKgbGbcnayoaHLsgwAYQyJQYhNd1pJ8V1ZE9ZsgCAZB2teruqXgojBxTeXl