Українська авіація завдала 6 ударів по місцях скупчення окупантів за добу – Генштаб ЗСУ

Київ. 12 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Авіація сил оборони України завдала за добу шести ударів по районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки противника і два – по зенітно-ракетних комплексах ворога.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 середи, українські підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби вразили один пункт управління, 16 артилерійських засобів на вогневих позиціях і чотири зенітно-ракетні комплекси ворога.

“У тимчасово захопленому Бердянську Запорізької області внаслідок прямого влучання по готелю “Дюна” протягом ночі зафіксовано активне вивезення вантажівками тіл російських військовослужбовців до місцевого моргу”, – йдеться у зведенні.

У свою чергу російські окупанти посилили контррозвідувальні заходи в тимчасово захопленому Маріуполі Донецької області, здійснюють масові рейди по будинках і квартирах місцевих жителів, перевіряють особисті документи та мобільні пристрої. “У такий спосіб окупанти намагаються залякати місцеве населення та виявити тих, хто допомагає Силам оборони України”, – зазначили в Генштабі.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02CLjhcSeZfcbTxS9BHYEXkD6SNuJEu19qqtCXwdUqfv9RgdxCCmLfo11AceQdHbo4l