Українські воїни стримують наступ РФ на куп'янському, лиманському, авдіївському та мар'їнському напрямках – речник Генштабу

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Сили оборони України продовжують вести наступальну операцію на бахмутському, мелітопольському та бердянському напрямках, повідомив представник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов.

За його словами, на напрямках Новоданилівка – Широка Балка, Мала Токмачка – Новопокровка українські захисники мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Ворог чинить потужний опір, здійснює переміщення підрозділів і військ. Активно застосовує резерви, повідомляє Military Media Center у телеграм-каналі.

“На Бахмутському напрямку наші війська продовжують вести наступальні дії на північ і південь від міста Бахмут. На південному фланзі наступальні дії мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах”, – зазначається в повідомленні.

Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на куп’янському, лиманському, авдіївському та мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулося 35 бойових зіткнень. “Наші воїни відбили всі атаки ворога”, – інформує представник Генштабу.

https://t.me/militarymediacenter/2505