Відмова Україні в членстві в НАТО зміцнить підтримку режиму Путіна – Єрмак

Київ. 21 червня . ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – 15-річний “тіньовий бан” України щодо її вступу до НАТО має закінчитися, інакше Путін отримає лаври не тільки збирача земель, а й переможця Заходу, сказав глава Офісу президента України Андрій Єрмак, виступаючи на дискусії Атлантичної ради, повідомляє в четвер пресслужба Офісу президента.

“Слова про те, що Росія не має вето в альянсі, мають нарешті бути підкріплені справою. 15-річний тіньовий бан для України має закінчитися. Інакше Путін отримає величезний бонус до свого чергового президентського терміну – лаври не лише збирача земель, а й переможця Заходу. Це лише зміцнить підтримку його режиму та створить ілюзію легітимності агресії не тільки для російської публіки, а й для країн Глобального Півдня шляхом неминучої фальсифікації виборів на окупованих територіях”, – сказав він.

Єрмак нагадав, що за час повномасштабної війни світова спільнота могла пересвідчитись, що Росія користується невпевненістю та коливаннями світу, тож РФ необхідно позбавити цієї “сірої” зони, в якій вона має перевагу. “Тому треба діяти на випередження. Треба раз і назавжди розставити крапки над “і”, – заявив глава ОП.

На його переконання, Україна має отримати чітку перспективу членства в НАТО, коли це дозволять обставини, і надійні гарантії безпеки на перехідний період

“Не програти” для нас – не варіант. Просто відновити статус-кво – не варіант. Будь-яка невизначеність результату цієї війни, будь-яка двозначність у реакції НАТО щодо наших прагнень буде тотожною перемозі Росії”, – наголосив він.

Джерело https://president.gov.ua/news/ukrayina-maye-peremogti-ne-prograti-dlya-nas-ne-variant-andr-83741?fbclid=IwAR0BmnNgec6CNf42EQNK4zff3rIq4MFDMQKhad0M58EZ2W8kKabNuYYlVgg