Взаємодія різних суб’єктів надання соціальних послуг у громаді

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна запрошує Вас ознайомитись з галузевим модулем “Основи соціальних послуг”.

Пропонуємо до перегляду відео на тему “Взаємодія різних суб’єктів надання соціальних послуг у громаді”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

У процесі організації та наданні соціальних послуг велику роль відіграє питання налагодження ефективної взаємодії між різними суб’єктами, які працюють на території громади, включення недержавних організацій в систему надання соціальних послуг як повноцінних партнерів.

У цьому відеоролику ви дізнаєтесь про функції та формат взаємодії різних суб’єктів, роль недержавних організацій в цьому процесі.

Ми поговоримо про те, яким чином недержавні організації залучаються до надання соціальних послуг у громаді, а також про успішні практики надання соціальних послуг саме недержавними організаціями

https://youtu.be/7DwN_2v1ECg

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

photo_2023-07-22_17-52-11