Залужний і Міллі обговорили ситуацію на фронті та домовилися про подальшу координацію дій

Київ. 27 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі обговорили ситуацію на фронті, потреби українських Сил оборони в озброєнні та домовилися продовжувати координувати дії.

“Провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Обговорили ситуацію на фронті. Нам вдалося перехопити стратегічну ініціативу, Сили безпеки і оборони України продовжують ведення наступальних дій, маємо просування. Противник чинить потужний опір, водночас зазнає великих втрат. Намагається втриматися на позиціях за рахунок суцільного мінування місцевості”, – написав Залужний у телеграм-каналі в середу.

Як повідомив Залужний, під час бесіди він розповів Міллі “про актуальні потреби наших військ в озброєнні, боєприпасах і засобах розмінування. Принагідно подякував за пакет військової допомоги, про який США оголосили напередодні”.

“Домовилися й надалі залишатися на зв’язку та координувати дії для деокупації української території. Разом – до Перемоги”, – підсумував Залужний.

Джерело: https://t.me/CinCAFU/522