Зеленський привітав Міцотакіса з перемогою очолюваної ним партії на повторних парламентських виборах і запросив відвідати Київ

Київ. 26 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський привітав Кіріакоса Міцотакіса й очолювану ним партію “Нова демократія” з перемогою на парламентських виборах у Греції.

“Вітаю Кіріакоса Міцотакіса і “Нову демократію” з перемогою на парламентських виборах у Греції. Розраховую на подальше зміцнення традиційно близьких і дружніх українсько-грецьких відносин. Це додасть сили нашим народам і наблизить мир і безпеку для України та Європи. Буду радий вітати Кіріакоса Міцотакіса в Києві”, – написав Зеленський у твіттері в понеділок.

Партія “Нова демократія” Міцотакіса на повторних парламентських виборах 25 червня набрала 40,5% голосів, випередивши головного суперника – коаліцію лівих радикалів “Сірізу” – майже на 23 пункти після підрахунку більшості голосів. Це вже другі парламентські вибори в Греції за останні п’ять тижнів. За підсумками попереднього голосування, яке відбулося 21 травня, перемогу також здобула “Нова демократія”, з результатом у 40,79%. Однак тоді “Новій демократії” не вдалося сформувати коаліційний уряд. Це призвело до призначення повторних виборів.

Джерело: https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1673269880571691009?fbclid=IwAR0zp8r5Hano04iwaTC0BqNPPMekZ0wlmNwd0XU2QM1H3DLVAAWjrGW0tFg