Зеленський, Стефанчук і Шмигаль привітали держслужбовців із професійним святом

Київ. 23 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Володимир Зеленський, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і прем’єр-міністр Денис Шмигаль привітали державних службовців із професійним святом.

“Нам випало жити у непростий час. Кожен із нас робить все можливе задля перемоги України. Державні службовці мають особливу місію – забезпечити стабільність і злагодженість управлінської вертикалі країни. Саме ви робите Україну сильною і стійкою до викликів війни”, – ідеться в повідомленні пресслужби Національного агентства з питань державної служби (НАДС).

У профільному відомстві висловили окрему подяку держслужбовцям, які приєдналися до Збройних сил України.

Також НАДС опублікувало вітальні звернення від президента, спікера та прем’єра.

“Вдячний кожному за стійкість, відповідальність, патріотизм і тверду волю працювати в ім’я України попри ризик і труднощі, адже це також і можливість здійснити зміни, яких десятиліттями чекає від нас суспільство”, – заявив президент.

Він наголосив, що здолати зовнішнього ворога і побудувати міцну державу можна лише за умови ефективної державної служби.

“У цей надважкий для країни час стійкість кожного з вас забезпечила безперебійне функціонування державних інституцій на високому рівні, що вкотре засвідчує неухильне додержання складеної вами присяги”, – зазначив Стефанчук.

У свою чергу Шмигаль наголосив, що попереду в країни складний шлях до перемоги та подальшої європейської інтеграції.

“Вдячний усім за відповідальність і відданість справі, за готовність працювати попри сирени та обстріли, за сміливість і результативність”, – додав прем’єр.