Зеленський не зміг назвати точні цифри загиблих на війні – інтерв'ю El Mundo

Київ. 1 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Точна кількість жертв серед мирного населення, які загинули через російське вторгнення, невідома – немає достовірної інформації з окупованих Росією територій, сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю El Mundo.

“Я не можу говорити про конкретні цифри. Ви маєте розуміти, що я узагальнюю свою відповідь. Я не можу сказати, скільки ми втратили героїв і скільки поранених. Що стосується мирного населення, ми не можемо брехати, тому що ми не знаємо загиблих людей на окупованих Росією територіях”, – сказав він.

Глава держави наголосив, що Україна не може вірити словам росіян, особливо, якщо це стосується окупованих територій. “Скрізь, де є Росія, ми сліпі. Але ми вже бачили, що вони зробили, наприклад, коли ми звільняли Київ, Бучу, Ірпінь, Бородянку… Досі, до сьогодні, ми продовжуємо знаходити могили, а також закатованих людей у підвалах. Я не можу назвати цифри”, – сказав президент.

Зеленський вважає, що втрати Росії у війні більші, ніж втрати України. “Можу сказати, що в Росії набагато більше втрат, вони навіть множать наші. Питання не тільки в тому, скільки в нас смертей, а й у тому, скільки життів нам вдалося захистити. Мене цікавить саме це”, – сказав Зеленський.

Джерело: Джерело: www.elmundo.es/internacional/2023/06/30/649edf