Зеленський подякував жителям Волинської області за допомогу в прийомі переселенців і лікуванні воїнів

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський подякував владі та жителям Волинської області, які прийняли переселенців, допомагають лікувати та реабілітувати воїнів.

“Тут, у Луцьку в замку Любарта провів сьогодні тривалу нараду щодо ситуації в регіоні. Безпека, ситуація на кордоні, ситуація в прикордонних районах сусідньої Білорусі, пріоритет зміцнення кожної області всього нашого північного кордону. Були доповіді військових, правоохоронців, місцевої влади. Ми проаналізували підготовку, забезпечення наших сил оборони і безпеки відповідних підрозділів Волині”, – сказав він у відеозверненні в неділю.

Він також “вдячний усім у Луцьку, всім в інших містах і громадах області, де прийняли переселенців, де допомагають лікувати й реабілітувати наших воїнів”.

“Була доповідь про соціальну ситуацію в області, потреби людей, енергетику, забезпечення водою, бюджетне забезпечення і для людей, і для соціальної сфери, стан укриттів, робочі місця в області. Уряд підтримує і буде підтримувати”, – сказав він.