Зеленський провів нараду на Волині щодо соціально-економічної та безпекової ситуації в регіоні

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Під час робочої поїздки до Волинської області президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо соціально-економічної та безпекової ситуації в регіоні.

“Луцьк, Замок Любарта, тривала координаційна нарада щодо безпекової та соціальної ситуації на Волині. Перше: кордон, ситуація в прикордонній Білорусі. Друге: посилення наших сил оборони та безпеки і всієї північної ділянки кордону, в кожній області. Доповідали військові, правоохоронці, місцева влада. Третє: стан укриттів. Четверте: бюджетне забезпечення. П’яте: робочі місця”, – написав Зеленський у телеграм-каналі в неділю.

Зі свого боку пресслужба президента повідомила, що начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко поінформував про облаштування фортифікаційних та оборонних інженерних споруд, а також соціально-економічну ситуацію в області.

Учасники наради заслухали доповідь командувача ОУВ “Волинь” Володимира Миронюка про обстановку в зоні оперативної відповідальності.

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко доповів про заходи щодо посилення захисту українсько-білоруської ділянки державного кордону на території Волинської області.

Луцький міський голова Ігор Поліщук поінформував учасників наради про забезпечення життєдіяльності міста та про оборонні заходи в умовах воєнного стану.

Крім того, було заслухано інформацію генерального директора ДП “Ліси України” Юрія Болоховця про результати діяльності підприємства за І півріччя 2023 року.

Також під час наради йшлося про криміногенну та оперативну обстановку у Волинській області.

Джерела: https://t.me/V_Zelenskiy_official/6918

https://president.gov.ua/news/na-volini-prezident-proviv-naradu-shodo-socialno-ekonomichno-84225