Зеленський привітав воїнів ГУР із Днем воєнної розвідки

(додано текст після 4-го абзацу)

Київ. 7 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР) із професійним святом.

“Україна гордиться кожним воїном ГУР, усіма героям нашої розвідки! Пишаємося кожною вашою операцією, вашим героїзмом і вашим талантом завдавати саме таких ударів ворогу, які його реально послаблюють”, – написав він у своєму телеграмі.

Як він зазначив, “хоча зараз ми не можемо говорити відкрито про більшу частину вашої бойової та розвідувальної роботи. Але знайте: я дякую вам за кожен елемент цієї вашої роботи!”.

“Слава вам! Вітаю з Днем воєнної розвідки України!” – написав президент.

За словами глави держави, саме завдяки ГУР і Силам оборони українці відчувають, що можуть здолати Росію у війні й що це стане історичним досягненням сучасних поколінь усіх українців.

“Усі українські громадяни можуть бути впевнені, що де б вони не потрапили в біду, їх не залишать, обов’язково прийдуть їм на допомогу. Ми не забуваємо всі ваші кроки від Афганістану до Африки. І на інших континентах наша воєнна розвідка всюди здатна захистити інтереси України та українців”, – сказав він.

Зеленський також висловив подяку військовослужбовцям ГУР за роботу зі звільнення цивільних і військових українців із російського полону. “Україна сприймає це з особливою повагою. Ми розуміємо, як це непросто і яких сил це коштує, якої роботи, зосередженості та самовіддачі”, – зазначив президент.

Під час святкової церемонії з нагоди Дня воєнної розвідки президент вручив низку державних нагород. Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Джерела: https://t.me/V_Zelenskiy_official/7697

https://t.me/OP_UA/10366