Зеленський відвідав бригади ЗСУ на куп'янсько-лиманському напрямку

(додано текст після 4-го абзацу)

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський у вівторок відвідав бригади Збройних сил на куп’янсько-лиманському напрямку.

“Сьогодні відвідуємо наші бригади, які виконують бойові завдання на одному з найгарячіших напрямків – купʼянсько-лиманському. 103 окрема бригада територіальної оборони, 68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша, 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада”, – написав Зеленський у своєму телеграмі.

Зокрема, президент обговорив із комбригами та комбатами оперативну ситуацію на полі бою, актуальні питання та потреби.

“Кожна наша бойова бригада, кожен воїн, який знищує окупантів, кожним своїм кроком уперед стверджує, що українська перемога неодмінно буде. Ви – міць! Дякую за службу!”, – додав він.

Як повідомляє пресслужба президента, Зеленський під час спілкування з командирами отримав інформацію про першочергові потреби підрозділів, серед яких військові найчастіше називали фронтові засоби ППО та РЕБ, окремі види боєприпасів. Також наголошувалося на необхідності спрощення нормативних процедур та усунення бюрократичних перепон, які заважають комплектуванню особовим складом.

Глава держави також відвідав танковий підрозділ 21 ОМБр, де оглянув техніку, передану українському війську західними партнерами, зокрема танки Leopard-2 та бойові машини піхоти CV-90, що використовувалися в боях на куп’янському напрямку. Президент поспілкувався з екіпажами танків і БМП.

Президент також вручив нагороди військовослужбовцям і бойовим медикам, які відзначилися під час захисту України.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/8071