"Житомиргаз", "Львівгаз" і "Київоблгаз" перейшли в управління групи "Нафтогаз"

Київ. 29 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – “Житомиргаз”, “Львівгаз” і “Київоблгаз” приєдналися до групи “Нафтогаз”, говориться в повідомленні на сайті керуючої компанії “Газмережі” у четвер.

Водночас нагадується, що раніше до складу групи увійшли і отримали ліцензування Кропивницький, Дніпровський і Харківський філії. Також триває процес розширення території господарської діяльності з розподілу природного газу на міста Харків і Кривий Ріг.

“Створення монолітної газорозподільної системи, яка працює 24/7 для комфорту клієнтів – це одна з центральних цілей групи “Нафтогаз”. Під координацією держави робота в регіонах будується на принципах технічної оптимізації та взаємопідтримки. Функціонування під управлінням державного драйвера передбачає формування гнучкої системи комунікації із клієнтами, налагодження стабільного надання послуг і модернізацію інфраструктури”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з даними з відкритих реєстрів, “Житомиргаз” із 28 червня 2023 року очолив Сергій Скиба, “Львівгаз” – Роман Калагурський, “Київоблгаз” – Павло Попов.

Як повідомлялося, наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд передав в управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних і міських операторів газорозподільних систем.

“Нафтогаз України” 2 вересня 2022 року зареєстрував ТОВ “Газорозподільні мережі України” (“Газомережі”), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи.

Кабінет Міністрів України згідно з постановою №1335 від 25 листопада того ж року передав “Газмережі” в експлуатацію державні газорозподільні мережі.

Джерело: https://grmu.com.ua/