Знеструмлено 710 населених пунктів через грозовий шторм – Міненерго

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Станом на 7 липня в країні через грозовий шторм знеструмлено 710 населених пунктів, повідомило Міністерство енергетики в п’ятницю.

“У результаті масштабного грозового шторму, що пройшов країною, в 11 областях зафіксовано пошкодження ліній електропередачі, знеструмлено 710 населених пунктів. Найбільше в Чернігівській, Київській, Житомирській та Хмельницькій областях”, – зазначили у відомстві.

Також через негоду залишається без світла частина споживачів у Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Тернопільській, Чернівецькій та Вінницькій областях. Тривають відновлювальні роботи.

Водночас Міненерго наголосило, що триває ворожий терор прифронтових і прикордонних із РФ областей. Через обстріли знеструмлювалася частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Через попередні обстріли залишаються також без світла частина споживачів у Чернігівській та Харківській областях.

“Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація. Зокрема, у Херсонській області заживлено понад 2 тисячі споживачів, які залишалися без світла через обстріли. Загалом за добу енергетики змогли повернути електроенергію майже 58 тисячам споживачів”, – прокоментували в Міненерго.

Крім того, внаслідок технологічних порушень без світла залишається частина споживачів у Запорізькій та Одеській областях.

Триває фіксація та ліквідація наслідків повені, що виникла через підрив дамби. У Херсоні без світла залишаються 13 тисяч споживачів. Над відновленням електропостачання на Херсонщині продовжують працювати 33 бригади енергетиків – 142 робітники та 58 одиниць техніки.

“Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу становив 1236 МВт-год. Експорт відсутній”, – зазначили в Міненерго.

Джерело: https://t.me/energyofukraine/615