Золото активно дорожчає на статданих щодо ринку праці в США

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на золото демонструють активне зростання під час торгів у п’ятницю, інвестори оцінюють звіт про стан американського ринку праці в червні.

Котирування серпневих контрактів на золото на нью-йоркській біржі Comex до 17:04 кв підвищилися на 0,74%, до $1929,6 за тройську унцію.

Як стало відомо в п’ятницю, кількість робочих місць в економіці США в червні збільшилася на 209 тис., мінімальними темпами з грудня 2020 року. Аналітики прогнозували зростання на 225-240 тис. Аналітики Bespoke Investment Group зазначають, що показник виявився гіршим за прогнози вперше за 15 місяців.

Безробіття в США в червні знизилося до 3,6% порівняно з 3,7% попереднього місяця, збігшись із середньою оцінкою аналітиків.

Старший ринковий аналітик Exinity Group Хан Тан вважає, що статдані не дають змоги розраховувати на паузу в підвищеннях ставки Федрезерву. Зокрема, він вказав на зниження безробіття й активне зростання зарплат, яке підстьобує інфляцію.

“Бики” на ринку золота не зможуть розслабитися перш, ніж Федрезерв дійсно зупинить цикл підвищень ставки”, – додав експерт.