ЗС України на півдні закріплюються на досягнутих рубежах, проводять аеророзвідку, розмінування та обстрілювання цілей ворога – Маляр

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Збройні сили України на півдні закріплюються на досягнутих рубежах, проводять аеророзвідку, розмінування та обстріл цілей ворога, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“На напрямках наступу наших сил оборони – Мелітопольському та Бердянському – тривають гарячі бої. Йде процес закріплення на досягнутих рубежах”, – написала вона в телеграм-каналі.

За її словами, ЗС України проводять аеророзвідку місцевості, займаються розмінуванням місцевості та наносять вогняне ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби, у готовності до продовження наступальних дій.

Разом із тим, на сході на авдіївському, мар’їнському, куп’янському, лиманському напрямках наступу ворога без змін тривають бої.

“На Бахмутському напрямку ворог в обороні. На південному флангу є певне просування наших військ. На північному флангу бої без зміни положень”, зазначила заступниця міністра.

Маляр підсумувала, що активна робота сил оборони на таврійському напрямку триває.

Джерело: https://t.me/annamaliar/922