ЗСУ стримують окупантів на сході України та продовжують контрнаступ на півдні, за добу відбулося 20 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на мелітопольському та бердянському напрямках на півдні України, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 четверга.

У свою чергу російські окупанти й надалі зосереджують основні зусилля на куп’янському, лиманському, бахмутському, авдіївському та мар’їнському напрямках на сході України, де тривають важкі бої.

За даними Генштабу, протягом доби відбулося близько 20 бойових зіткнень.

“На куп’янському напрямку наші воїни стійко тримають оборону… На лиманському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії на схід від Невського Луганської області та на схід від Тернів на Донеччині… На бахмутському напрямку, під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили всі ворожі атаки в районі Берхівки… На мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ у районі Мар’їнки Донецької області”, – повідомляється у зведенні Генштабу.

На шахтарському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новомихайлівки. На запорізькому та херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на запобіганні подальшому просуванню українських військ. На сіверському та слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність.

На волинському та поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. “Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи ЗС Білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах”, – розповіли в Генштабі.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02GkckPmGiWkJMZ85LPFXhdcWhCJYP1xUQQdYNruNRv6HzqhrefGDbPvZ8r8neizcVl