Зустріч у Копенгагені є чітким сигналом поваги до територіальної цілісності й суверенітету України – розмова Єрмака та Саллівана

Київ. 29 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником президента Сполучених Штатів Америки з національної безпеки Джейком Салліваном.

“У межах постійного діалогу із союзниками Андрій Єрмак поінформував Джейка Саллівана про оперативну обстановку на полі бою”, – повідомила пресслужба президента України.

Єрмак також підбив підсумки зустрічі в Копенгагені радників із національної безпеки та політичних радників лідерів Бразилії, Великої Британії, Данії, ЄС, Італії, Індії, Канади, Німеччини, Південної Африки, Саудівської Аравії, США, Туреччини, України, Франції і Японії, під час якої відбулися консультації щодо ключових принципів миру.

Учасники зустрічі обговорили деталі Формули миру президента Володимира Зеленського, яка, на думку України, має стати основою для досягнення стійкого і справедливого миру в нашій країні. Також було досягнуто згоди щодо продовження консультацій з опрацювання питань проведення Глобального саміту миру, наголошується в повідомленні.

“Керівник Офісу президента України наголосив, що ця зустріч є чітким сигналом поваги до територіальної цілісності та суверенітету України як одного з важливіших принципів Статуту ООН”, – зазначено в повідомленні.

Єрмак також подякував президенту Джозефу Байдену, його адміністрації, обом палатам Конгресу та всьому американському народу за потужну підтримку України.