Це впровадження російської агентури в глобальні офіси? – Подоляк про заяву "Humans Right Watch"

Київ. 6 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розкритикував правозахисну організацію “Humans Right Watch”, яка раніше обвинуватила Україну у використанні касетних боєприпасів.

“Лише вдумайтеся: абсолютно божевільні російські головорізи вторгаються в Україну, розв’язуючи жорстоку війну геноцидного типу, вбиваючи цивільне населення, влаштовуючи публічні страти, ґвалтуючи жінок, викрадаючи дітей, атакуючи великі міста крилатими ракетами… Водночас поруч стоїть “правозахисна організація”… і обвинувачує український народ у тому, що він недостатньо роззброїв себе за підсумками міжнародних конвенцій 2005 року. і Будапештського меморандуму”, – написав він у четвер у твіттері.

“Ба більше, “правозахисники” розв’язують агресивну лобістську кампанію… ні, не щодо виключення Росії з ООН – щодо зриву надання зброї Україні. Це що, прикол? Пранк? Чи інвазія російської агентури в різні глобальні “офіси” остаточно знищила моральні імперативи?” – написав також він.

Джерело https://twitter.com/Podolyak_M/status/1676995214378926092?fbclid=IwAR1l-0CWg3DTZfhYgn0LKqxI8X3izwRgPCTs_Gt6pP-FCAdqriSxXAbUcFg