За три роки роботи ЄДЕССС до системи внесено понад 2,6 млн будівельних документів – Кубраков

Київ. 6 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За три роки роботи Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕСБ) до неї внесено понад 2,6 млн будівельних документів, створено 14 електронних адміністративних послуг, повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

“Три роки тому розпочалася одна з найуспішніших цифрових реформ – створення ЄДЕСБ. Сьогодні це понад 2,6 млн електронних будівельних документів, 14 електронних адмінпослуг у “Дії”, 45 е-кабінетів, у яких працюють більш ніж 72 тис. проєктувальників, архітекторів, аудиторів та органів будівельного контролю”, – повідомив очільник Мінвідновлення у фейсбуці.

Він додав, що ЄДЕСБ є частиною цифрових інструментів, які будуть основою управління процесом відбудови, куди також входять екосистема DREAM, Геоінформаційна система регіонального розвитку та Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

Джерело: https://www.facebook.com/oleksandr.kubrakov/posts/pfbid0LWpHnoNgGt6JQBmD87fKm96fmfcTZbMPjWfnu7nNeb8XLtXr3kVjZXdz4t94B6Hrl