ДБР передало військовим вертоліт, який АТ "Мотор Січ" намагалося приховати від ЗСУ

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) передали українським військовим вертоліт Мі-2, який колишнє керівництво акціонерного товариства “Мотор Січ” намагалося приховати від ЗСУ, повідомляє ДБР.

“ДБР ініціювало арешт цього повітряного судна в червні 2023 року в межах розслідування кримінального провадження щодо перешкоджання законній діяльності ЗСУ та пособництва державі-агресору”, – йдеться в повідомленні відомства в телеграм-каналі у вівторок.

У ДБР уточнюють, що раніше в ЗМІ поширилася інформація про те, що колишнє керівництво “Мотор Січі” навмисне пошкодило другий вертоліт, щоб не передавати його військовим для виконання бойових завдань на фронті.

“Під час розслідування ДБР з’ясувало, що в травні 2022 року принаймні ще один гелікоптер вони наказали підлеглим перегнати спочатку в одну з європейських країн, а потім на Близький Схід. Усе це робилося з метою перешкодити його передачі ЗСУ”, – йдеться в повідомленні.

У бюро наголошують: “Наразі повітряне судно повернуто в Україну й відтепер виконуватиме завдання в одній із бойових частин ЗСУ”.

Слідчі ДБР вирішують питання щодо притягнення одного з колишніх керівників підприємства до кримінальної відповідальності.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс генерального прокурора.

Джерело: https://t.me/DBRgovua/3873