Директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк: «У бюджеті коштів на Фонд не передбачили. Але програми працюватимуть»

За даними Київської школи економіки, російська агресія на території України вже завдала значних пошкоджень житловому фонду, оцінювані як 8%. Загальні збитки перевищують 50 мільярдів доларів, і відновлення має вимагати значних зусиль і тривати протягом кількох років.

 

Для вирішення проблем внаслідок руйнувань запущено кілька програм, серед яких виділяється і програма Фонду енергоефективності – “ВідновиДІМ”. Ця програма спрямована на об’єднання спільнот співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та фінансування проєктів заміни або ремонту пошкоджених елементів житлових будинків, таких як вікна, балкони, фасади, покрівлі, обладнання дахових котелень та інженерні мережі.

 

Директор Фонду енергоефективності, Єгор Фаренюк, висловив занепокоєння тим, що в бюджеті не передбачено відповідних коштів для Фонду, але впевнений, що програми будуть продовжувати свою роботу.

 

“У бюджеті коштів на Фонд не передбачили. Але програми працюватимуть. За рік роботи програми «ВідновиДІМ» отримали понад 325 заявок на участь, що включає 25 тисяч домогосподарств. З цих заявок 170 вже є повністю або частково завершеними проєктами, і Фонд успішно компенсував понад 245 мільйонів гривень. Загальна вартість усіх проєктів, що надійшли, оцінюється в 650 мільйонів гривень,” – наголосив Єгор Фаренюк.

 

Попри відсутність визначених бюджетних виділень, Фонд енергоефективності продовжує виконувати важливу роль у відновленні і поліпшенні умов проживання тих, хто постраждав від російської агресії.

 

Автор: Марічка Хижа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *