Ексдиректора "Волиньторфу" та підприємця підозрюють у привласненні майже 6 млн грн

Київ. 30 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Антикорупційні органи України повідомили про підозру колишньому директору ДП “Волиньторф” і підприємцю в заволодінні майже 6 млн грн держпідприємства, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

“29 червня 2023 року прокурор САП спільно з детективами НАБУ повідомив про підозру в заволодінні майже 6 млн грн коштів державного підприємства “Волиньторф” колишньому директору цього підприємства та керівнику товариства з обмеженою відповідальністю. Дії осіб кваліфіковано за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України”, – інформує САП у телеграм-каналі в п’ятницю.

За інформацією прокуратури, досудове розслідування встановило, що наприкінці 2013-го – на початку 2014 року колишній директор “Волиньторфу” уклав три договори на купівлю цінних паперів за кошти державного підприємства в сумі 5,570 млн грн.

“При цьому в день придбання зазначені цінні папери були одразу продані керівником ДП, але кошти від їх продажу до державного підприємства так і не надійшли”, – наголошується в повідомленні.

У САП зазначають, що слідство зібрало достатні докази, які свідчать про те, що зазначені особи незаконно заволоділи коштами держпідприємства під виглядом виконання угод із цінними паперами, використовуючи рахунки низки юридичних осіб.

У повідомленні уточнюється, що зазначене провадження лише 2021 року було передано до НАБУ за підслідністю від іншого органу досудового розслідування.

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/1482