Ексзаступник глави ОП Тимошенко заявив, що всі претензії НАЗК спростовано в суді, і він готовий "виходити з тиші"

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ексзаступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що всі претензії до нього Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) було спростовано в судовому порядку.

“Днями минуло вісім місяців з часу мого звільнення з Офісу президента. Тоді я вирішив піти, щоб не наражати на інформаційні атаки команду та президента… Відповідати на закиди, які тоді були, вирішив у цивілізований спосіб та в законному порядку. Днями в суді було спростовано всі наявні претензії НАЗК щодо мене”, – написав він у Телеграм-каналі у вівторок.

Тимошенко також повідомив, що наразі перебуває в Україні, в Києві. “Нікуди не виїжджав і не виїжджаю. Мій син пішов у перший клас. Моя кохана дружина далі розвиває найкрутішу кіношколу в Україні. Вдячний сім’ї, усім хто був і є поруч, а також всім хто проявився з іншого боку. Висновки зробив”, – написав він.

“Час виходити з тиші”, – підсумував Тимошенко.

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва не знайшов у діях ексзаступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка адміністративних порушень. Це закріплено відповідною постановою суду, оприлюдненою 25 вересня 2023 року.

У липні НАЗК заявило, що під час роботи на посаді заступника керівника Офісу президента Тимошенко підписав лист для Державної прикордонної служби України з проханням надати дозвіл на виїзд за кордон своєму підлеглому нібито для службового відрядження. Однак працівники НАЗК зазначали, що справжньою метою виїзду підлеглого був особистий інтерес самого Тимошенка, а саме оформлення віз собі та своєму сину.

Крім того, у НАЗК вважали, що впродовж 2022 року Тимошенко три рази безоплатно проживав у готельному комплексі Emili Resort, два з яких – разом із дружиною та сином. Ексчиновник не зміг підтвердити факту оплати за проживання на понад 45 тис. грн. Окрім цього, Тимошенко влітку 2022 року отримав безоплатні послуги з прокату авто Porsche Taycan на суму 122 тис. грн.

На підставі зазначених фактів НАЗК склало та скерувало до суду протокол про адміністративні правопорушення щодо ексзаступника глави ОП.

Джерело: https://t.me/tymoshenko_kyrylo/3536