Глава МВС представив нового командувача Нацгвардії Півненка

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко представив нового командувача Національної гвардії України Олександра Півненка, головним завданням якого буде підготовка бригад “Гвардії наступу”.

“Новому командувачу міністр внутрішніх справ України побажав натхнення та сил. Він наголосив, що керівник Нацгвардії, як і попередній командувач, має сфокусуватися на підготовці бригад “Гвардії наступу” та ефективному використанні вже сформованих підрозділів”, – повідомляється в телеграм-каналі Міністерства внутрішніх справ у понеділок.

“Основний напрям роботи – це підготовка “Гвардії наступу”. Зараз це головне завдання нашої країни, щоб підрозділи могли виконувати завдання в повному обсязі, щоб якомога швидше деокупувати наші території”, – зазначив Півненко.

Очільник МВС наголосив, що наразі головне – це перемога у війні, і всі відомства мають працювати і над майбутніми пріоритетами, які представив президент України Володимир Зеленський у своїй доктрині, зокрема, щодо внутрішнього порядку в державі.

Джерело: https://t.me/mvs_ukraine/27248