Профільний комітет рекомендує Раді ухвалити законопроєкт із оновленим порядком переоформлення прав на користування с/г земділянками

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики рекомендував парламенту ухвалити в повторному другому читанні урядовий законопроєкт №7788 про підвищення ефективності використання земель фізичними особами та суб’єктами державного сектору економіки.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм, відповідне рішення ухвалено на засіданні комітету в понеділок.

Згідно з повідомленням, законопроєкт надасть змогу підвищити ефективність використання земель сільгосппризначення суб’єктами держсектору шляхом створення організаційно правового механізму для удосконалення їхньої організаційно правової форми та зміни права постійного користування земельними ділянками під час передання їх в оренду.

Документ удосконалить порядок переоформлення права постійного користування земельними ділянками, запровадить конкурентний порядок передання в суборенду земельних ділянок державної власності, а також збільшить надходження від плати за землю до місцевих бюджетів.

Джерело: https://t.me/tmelnychuk/2691