Кабмін схвалив створення Фонду президента України з підтримки освіти, науки та спорту

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів схвалив створення державного некомерційного підприємства “Фонд президента України з підтримки освіти, науки та спорту”.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п’ятницю.

Зокрема, схвалено пропозицію Міністерства освіти та науки щодо створення державного некомерційного підприємства “Фонд президента України з підтримки освіти, науки та спорту” з віднесенням його до сфери управління зазначеного відомства.

Також Міносвіти доручено здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані зі створенням зазначеного державного некомерційного підприємства.

Крім того, Кабмін здійснив у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою “Фонд президента України з підтримки освіти, науки та спорту” шляхом зменшення видатків споживання на суму 42 млн 920,4 тис. гривень та встановлення на зазначену суму видатків розвитку. Викладено у новій редакції Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Фонду президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Джерело: https://t.me/tmelnychuk/2677