КРУГЛИЙ СТІЛ З ФРАНЦУЗЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ

Торгово-промислова палата України спільно з Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIUF) та Посольством Французької Республіки в Україні запрошують представників українського бізнесу приєднатися до круглого столу з французькими компаніями.

Дата: 30 жовтня 2023 року

Час: 16:00-18:00

Формат: офлайн

Мова: англійська

 

Франко-українська торгово-промислова палата є об’єднанням понад 140 французьких та українських компаній, які спільно працюють над розвитком торговельних відносин між Україною та Францією. Її місія полягає в сприянні обміну товарами та послугами, підтримці інвестиційних проєктів та зміцненні бізнес-співпраці між французькими та українськими компаніями.

Компанії-члени французької делегації, Desmet, Bolloré Logistique, Memorist Heritage, ODDO, є представниками таких секторів як:

  •     агропромисловий комплекс;
  •     логістика;
  •     страхування;
  •     банківська сфера.

У рамках круглого столу можливі В2В-переговори між українськими та французькими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників з обох сторін.

 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/g1hLbLDjSrjdXsXy7

Зустріч відбудеться в приміщенні ТПП України, попередня реєстрація обов’язкова.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:

Валерія Забашта (+380503664997zva-zed@ucci.org.ua);

Дар’я Данік (+380974004100ddv-ier@ucci.or.ua).

Запрошуємо представників таких сфер, як будівельна, харчова, девелоперська, банківська, АПК та страхування, взяти участь у цьому круглому столі! 

 

Довідково:

За інформацією Міністерства економіки України Французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме французькі компанії, які готові інвестували в Україну та брати активну участь у її реконструкції, не чекаючи на завершення війни. Йдеться про двосторонній механізм страхування інвестицій. Страхування покриває до 95% втрат активів інвестора або дебіторської заборгованості.
Крім того, Франція продовжує перемовини з партнерами щодо підтримки економіки України та мобілізації інноваційних фінансових інструментів для відновлення України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *