Київ виділив додатково 1,26 млрд грн на закупівлю і ремонт техніки та обладнання для військових підрозділів

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київська влада збільшила фінансування міської цільової програми “Захисник Києва” на 1,26 млрд грн, які буде спрямовано на забезпечення сил безпеки і оборони столиці, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

“Київрада на позачерговому засіданні знову збільшила допомогу нашим захисникам. Зокрема, депутати проголосували за збільшення фінансування міської цільової програми “Захисник Києва” на 1 млрд 260 млн. Ці кошти підуть на матеріально-технічне забезпечення сил безпеки і оборони”, – написав Кличко в телеграм-каналі у вівторок.

Як уточнив Кличко, виділені кошти буде використано “на придбання автотранспорту, БПЛА, оптичних прицілів, приборів нічного бачення, ремонт і відновлення техніки та інше необхідне. Це – субвенція, ми перераховуємо гроші військовим підрозділам”.

Також Кличко повідомив, що Київрада виділила Департаменту транспортної інфраструктури понад 1,2 млрд грн на регулювання тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті, “бо ціна поїздки 8 грн давно не відповідає собівартості проїзду”.

“Оскільки вартість ми не підвищуємо, а транспортним підприємствам працювати треба, мусимо забезпечити їм таку можливість”, – зазначив Кличко.

Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/2427