Lloyd's of London повернувся до доподаткового прибутку в I півріччі

Лондон. 7 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Страховий ринок Lloyd’s of London зафіксував доподатковий прибуток за підсумками першого півріччя 2023 року, зокрема завдяки зростанню зібраних премій.

Доподатковий прибуток у січні-червні становив 3,9 млрд фунтів стерлінгів ($4,88 млрд) порівняно зі збитком у 1,8 млрд фунтів за аналогічний період минулого року.

Прибуток від страхової діяльності зріс більш ніж удвічі – до 2,5 млрд фунтів проти 1,2 млрд фунтів. Валовий обсяг премій підвищився на 22% – до 29,3 млрд фунтів з 24 млрд фунтів.

Чистий інвестиційний дохід у першому півріччі становив 1,8 млрд фунтів проти збитку в 3,1 млрд фунтів роком раніше.

Комбінований коефіцієнт збитковості, один з ключових показників діяльності страхових компаній, покращився до 85,2% порівняно з 91,4% минулого року.

Lloyd’s of London простежує свою історію з 1689 року. Наприкінці XVII століття в кав’ярні Едварда Ллойда збиралися судновласники, купці та моряки, обмінювалися новинами, укладали договори фрахту та страхування суден і вантажів. Як корпорація об’єднання діє з 1871 року, коли цей статус був закріплений актом британського парламенту.

Діяльність корпорації забезпечують брокери і синдикати андеррайтерів Lloyd’s, які отримують пропозиції щодо страхування і перестрахування лише через брокерів. Андеррайтери Lloyd’s, перш ніж стати членами корпорації, мають внести в неї досить значну суму. Андеррайтери згруповані в синдикати, у кожного з яких є свій керівник. Відповідальність індивідуальних членів (так званих “імен Lloyd’s”) не обмежена.

Lloyd’s of London працює більш ніж у 200 країнах і територіях світу.