Мешканця Куп'янська, який допомагав окупантам із підключенням до електромережі, затримано і взято під варту – прокуратура

Харків. 28 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Слідчі поліції за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова повідомили про підозру в колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України) 48-річному мешканцю Куп’янська, який під час окупації міста обійняв посаду “начальника Купянского РЭС Государственного унитарного предприятия “Харьковэнерго”, створеного загарбниками на базі українського підприємства.

“Колаборант передавав загарбникам матеріальні ресурси. Зокрема, встановлено, що підозрюваний передав їм автовишку ЗІЛ-ГП 22 для розфарбовування стели з назвою міста “Куп’янськ” у кольори прапора Росії”, – повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Крім того, за даними слідства, підозрюваний дав вказівку бригаді електромонтерів про проведення аварійно-відновлювальних робіт електричної мережі в будівлі, в якій розміщувалася окупаційна комендатура.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.